Vola.ro

Titularizare 2012. Vezi centrele din judetul Iasi

titularizare-2012-iasiTinerii care si-au propus sa participe anul acesta la noul timp de examen de titularizare vor sustine acest concurs in urmatoarele centre

titularizare-2012-iasiTinerii care si-au propus sa participe anul acesta la noul timp de examen de titularizare vor sustine acest concurs in urmatoarele centre:

IASI

CENTRUL NR. 1: COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI"

CENTRUL NR. 2: COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU", GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 16

CENTRUL NR. 3: COLEGIUL NATIONAL "MIHAI EMINESCU", SCOALA PRIMARA "MIHAIL KOGALNICEANU"

CENTRUL NR. 4: COLEGIUL NATIONAL DE ARTA "OCTAV BANCILA"

CENTRUL NR. 5: PALATUL COPIILOR , CLUBUL COPIILOR TIBANESTI, CLUBUL COPIILOR TIRGU FRUMOS

CENTRUL NR. 6: CENTRUL JUDETEAN RESURSE SI ASISTENTA EDUCATIONALA

CENTRUL NR. 7: SCOALA "DIMITRIE STURDZA", SCOALA GIMNAZIALA "VERONICA MICLE", SCOALA GIMNAZIALA "ALECU RUSSO", SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA", SCOALA GIMNAZIALA "OTILIA CAZIMIR", SCOALA GIMNAZIALA "ION GHICA"

CENTRUL NR. 8: SCOALA "B.P. HASDEU", SCOALA GIMNAZIALA "IONEL TEODOREANU", SCOALA GIMNAZIALA "CARMEN SYLVA", SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE I. BRATIANU", SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MARZESCU", GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 4 GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 9, SCOALA GIMNAZIALA REDIU, SCOALA PRIMARA TAUTESTI, SCOALA GIMNAZIALA DOROBANT

CENTRUL NR. 9: SCOALA "AL CEL BUN", SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE CALINESCU", SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU VLAHUTA", SCOALA GIMNAZIALA "GEORGE COSBUC", GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25

CENTRUL NR. 10: SCOALA "ELENA CUZA", SCOALA GIMNAZIALA "ION CREANGA", SCOALA GIMNAZIALA "PETRU PONI", GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 14, SCOALA GIMNAZIALA HADIMBU, SCOALA PRIMARA CUCUTENI, SCOALA GIMNAZIALA VALEA LUPULUI

CENTRUL NR. 11: SCOALA "ION SIMIONESCU", SCOALA GIMNAZIALA "TITU MAIORESCU", SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN BARSANESCU", SCOALA GIMNAZIALA "VASILE CONTA", SCOALA GIMNAZIALA "ION NECULCE", GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 18, SCOALA GIMNAZIALA CIUREA, SCOALA PRIMARA COSITENI, SCOALA PRIMARA NR. 2 LUNCA CETATUII, SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVA

CENTRUL NR. 15: GRUP SCOLAR "VASILE PAVELCU", COLEGIUL TEHNIC "ION HOLBAN", SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "CONSTANTIN PAUNESCU", SCOALA GIMNAZIALA NR. 41 IASI, SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PASCANI, LICEUL "MOLDOVA" PENTRU DEFICIENTI DE VEDERE TIRGU FRUMOS, GRUPUL SCOLAR "TRINITAS" TG. FRUMOS, GRUPUL SCOLAR "TRINITAS" TG. FRUMOS

CENTRUL NR. 16: COLEGIUL AGRICOL SI DE INDUSTRIE ALIMENTARA "VASILE ADAMACHI", SCOALA NORMALA "VASILE LUPU", SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. VASILE CEL MARE"

CENTRUL NR. 17: COLEGIUL TEHNIC "IOAN C. STEFANESCU", COLEGIUL TEHNIC "MIHAIL STURDZA", COLEGIUL TEHNIC DE TRANSPORTURI, COLEGIUL TEHNIC DE ELECTRONICA SI TELECOMUNICATII, COLEGIUL TEHNIC "GHEORGHE ASACHI", LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN BRANCUSI", LICEUL TEHNOLOGIC "DUMITRU MANGERON", LICEUL TEHNOLOGIC "VIRGIL MADGEARU", LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC DE TURISM, LICEUL TEHNOLOGIC "RADU CERNATESCU", COLEGIUL ECONOMIC ADMINISTRATIV IASI, LICEUL TEORETIC DE INFORMATICA "GRIGORE MOISIL", LICEUL TEORETIC "DIMITRIE CANTEMIR", LICEUL TEHNOLOGIC "HARALAMB VASILIU" PODU ILOAIEI, LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "MIHAIL KOGALNICEANU" MIROSLAVA, LICEUL TEHNOLOGIC „DUMITRU POPA" MOGOSESTI, LICEUL TEHNOLOGIC HOLBOCA

CENTRUL NR. 18: LICEUL CU PROGRAM SPORTIV, CLUBUL SPORTIV SCOLAR UNIREA IASI, LICEUL TEHNOLOGIC "ANGHEL SALIGNY", SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI CODREANU"

CENTRUL NR. 19: LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN"

CENTRUL NR. 20: LICEUL WALDORF

In Pascani

CENTRUL NR. 13: LICEUL TEORETIC "MIRON COSTIN"

CENTRUL NR. 14: SCOALA CU CLASELE I-VIII "IORDACHE CANTACUZINO", SCOALA GIMNAZIALA GISTESTI

CENTRUL NR. 21: COLEGIUL NATIONAL "MIHAIL SADOVEANU", LICEUL TEORETIC "BOGDAN VODA" HALAUCESTI, SCOALA GIMNAZIALA MIROSLOVESTI, SCOALA GIMNAZIALA CIOHORANI, SCOALA GIMNAZIALA LUNCASI, SCOALA GIMNAZIALA SOCI, SCOALA PRIMARA VERSENI

CENTRUL NR. 22: COLEGIUL TEHNIC CF "UNIREA"

CENTRUL NR. 23: GRUP SCOLAR "MIHAI BUSUIOC"

CENTRUL NR. 24: LICEUL ECONOMIC "NICOLAE IORGA", LICEUL TEHNOLOGIC TATARUSI, SCOALA GIMNAZIALA HARMANESTII VECHI, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 TODIRESTI, LICEUL TEHNOLOGIC CRISTESTI, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 1 MOTCA, SCOALA PRIMARA BAICENI, SCOALA GIMNAZIALA PIETROSU

In Targu Frumos

CENTRUL NR. 12: SCOALA CU CLASELE I-VIII "ION CREANGA", SCOALA GIMNAZIALA "GARABET IBRAILEANU"

CENTRUL NR. 27: LICEUL TEHNOLOGIC TARGU FRUMOS

In Harlau

CENTRUL NR. 25: LICEUL TEHNOLOGIC HARLAU, SCOALA GIMNAZIALA "PETRU RARES", SCOALA GIMNAZIALA DELENI, SCOALA GIMNAZIALA PIRCOVACI, SCOALA GIMNAZIALA POIANA, SCOALA GIMNAZIALA FEREDENI, SCOALA GIMNAZIALA MAXUT

CENTRUL NR. 26: COLEGIUL NATIONAL "STEFAN CEL MARE", LICEUL TEORETIC "ION NECULCE" TARGU FRUMOS, SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE URECHE" CEPLENITA, LICEUL TEHNOLOGIC "VICTOR MIHAILESCU CRAIU" BELCESTI, LICEUL TEHNOLOGIC „STEFAN CEL MARE" COTNARI, SCOALA GIMNAZIALA LITENI, SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE IORGA" BUHALNITA, SCOALA PRIMARA HORODISTEA, SCOALA GIMNAZIALA CIRJOAIA, SCOALA PRIMARA LUPARIA, SCOALA GIMNAZIALA POIANA MARULUI, SCOALA GIMNAZIALA SATU-NOU, SCOALA PRIMARA NR. 1 SCOBINTI, SCOALA PRIMARA NR. 2 STICLARIA, SCOALA PRIMARA VALEA RACULUI, SCOALA GIMNAZIALA "VICTOR IAMANDI" MUNTENI, SCOALA GIMNAZIALA BADENI, SCOALA GIMNAZIALA "CEZAR PETRESCU" HODORA, SCOALA GIMNAZIALA RUSI

In judet

CENTRUL NR. 28: LICEUL TEHNOLOGIC DUMESTI, SCOALA PRIMARA CHILISOAIA, SCOALA GIMNAZIALA PAUSESTI, SCOALA PRIMARA HOISESTI

CENTRUL NR. 29: SCOALA GIMNAZIALA "D.D. PATRASCANU" TOMESTI, SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE" DANCU, SCOALA GIMNAZIALA MINZATESTI, SCOALA GIMNAZIALA TUTORA, SCOALA GIMNAZIALA BOSIA, SCOALA PRIMARA CILIBIU, SCOALA PRIMARA COTU LUI IVAN, SCOALA CU CLASELE I-VIII GORUNI, SCOALA GIMNAZIALA PRISACANI, SCOALA GIMNAZIALA GOLAIESTI

CENTRUL NR. 30: LICEUL TEHNOLOGIC LESPEZI, LICEUL TEHNOLOGIC VALEA SEACA, SCOALA GIMNAZIALA HECI, SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 HIRTOAPE, SCOALA GIMNAZIALA SIRETEL, SCOALA GIMNAZIALA VINATORI, SCOALA GIMNAZIALA TOPILE, SCOALA PRIMARA BEREZLOGI, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SLOBOZIA, SCOALA GIMNAZIALA HUMOSU

CENTRUL NR. 31: LICEUL TEHNOLOGIC STOLNICENI PRAJESCU, SCOALA GIMNAZIALA BRATESTI, SCOALA GIMNAZIALA OTELENI, SCOALA GIMNAZIALA SCHEIA, SCOALA GIMNAZIALA "VASILE ALECSANDRI" MIRCESTI, SCOALA GIMNAZIALA MUNCELU DE SUS, SCOALA GIMNAZIALA IZVOARELE, SCOALA GIMNAZIALA IUGANI, SCOALA GIMNAZIALA BUTEA, SCOALA GIMNAZIALA HINDRESTI, SCOALA GIMNAZIALA RACHITENI

CENTRUL NR. 32: LICEUL TEHNOLOGIC SCHEIA, SCOALA GIMNAZIALA "AXINTE URICARIUL" SCINTEIA, SCOALA GIMNAZIALA BODESTI, SCOALA GIMNAZIALA BOROSESTI, SCOALA GIMNAZIALA, DRAGUSENI, SCOALA GIMNAZIALA GRAJDURI, SCOALA GIMNAZIALA "ION HAULICA" IPATELE, SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA, SCOALA PRIMARA TUFESTII DE SUS, SCOALA PRIMARA VALEA SATULUI, SCOALA PRIMARA CARBUNARI, SCOALA PRIMARA POIANA CU CETATE, SCOALA PRIMARA POIANA-SCHEII, SCOALA GIMNAZIALA URSITA, SCOALA GIMNAZIALA BICU

CENTRUL NR. 33: SCOALA GIMNAZIALA POIENI, SCOALA GIMNAZIALA "STEFAN CEL MARE SI SFANT" DOBROVAT, SCOALA GIMNAZIALA BIRNOVA, SCOALA GIMNAZIALA DOLHESTI, SCOALA GIMNAZIALA DUMITRESTII GALATI, SCOALA PRIMARA ROTARIA, SCOALA PRIMARA TODIREL, SCOALA GIMNAZIALA BRADICESTI

CENTRUL NR. 34: LICEUL TEHNOLOGIC "PETRE P. CARP" TIBANESTI, LICEUL TEHNOLOGIC DE INDUSTRIE ALIMENTARA TIBANA, SCOALA GIMNAZIALA ALEXENI, SCOALA CU CLASELE I-VIII RUNCU, SCOALA PRIMARA POIANA MANASTIRII, SCOALA PRIMARA VADU VEJEI, SCOALA GIMNAZIALA GIRBESTI, SCOALA GIMNAZIALA GLODENII GINDULUI, SCOALA PROFESIONALA DAGATA, SCOALA PRIMARA ZECE PRAJINI, SCOALA GIMNAZIALA MANASTIREA, SCOALA PRIMARA BUZDUG, SCOALA GIMNAZIALA SUHULET, SCOALA GIMNAZIALA TANSA, SCOALA GIMNAZIALA "COLONEL CONSTANTIN LANGA" MIROSLAVA, SCOALA GIMNAZIALA "MIRON BARNOVSCHI" URICANI, SCOALA GIMNAZIALA SLOBOZIA DEAL, SCOALA PRIMARA SLOBOZIA VALE, SCOALA GIMNAZIALA HORLESTI, SCOALA PRIMARA BALUSESTI, SCOALA PRIMARA PISCU RUSULUI, SCOALA PRIMARA VOROVESTI, SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" VOINESTI, SCOALA GIMNAZIALA "DR. PETRU BRANZEI" JIGORENI, SCOALA PRIMARA LUNGANI, SCOALA PRIMARA PROSELNICI

CENTRUL NR. 35: LICEUL TEHNOLOGIC "C.V. NECHITA" FOCURI, LICEUL TEHNOLOGIC GROPNITA, LICEUL TEHNOLOGIC COARNELE CAPREI, LICEUL TEHNOLOGIC FANTANELE, SCOALA PRIMARA EPURENI, SCOALA GIMNAZIALA LARGA JIJIA, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL POTINGENI

CENTRUL NR. 36:

LICEUL TEHNOLOGIC VLADENI, SCOALA GIMNAZIALA BORSA, SCOALA GIMNAZIALA BOROSOAIA, SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE CIOBANU" ANDRIESENI, LICEUL TEHNOLOGIC PLUGARI, SCOALA GIMNAZIALA IAZU NOU, SCOALA PRIMARA IAZU VECHI, SCOALA GIMNAZIALA SIPOTE, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL NR. 2 CHISCARENI, SCOALA GIMNAZIALA CHISCARENI, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SPINENI, SCOALA PRIMARA BUHAIENI, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 GLAVANESTI, SCOALA GIMNAZIALA HALCENI

CENTRUL NR. 37: LICEUL TEHNOLOGIC LUNGANI, SCOALA GIMNAZIALA CRUCEA, SCOALA GIMNAZIALA ZMEU, SCOALA GIMNAZIALA GOESTI, LICEUL TEHNOLOGIC BRAESTI, SCOALA GIMNAZIALA MADIRJAC, SCOALA GIMNAZIALA STORNESTI, SCOALA PRIMARA BOJILA, SCOALA PRIMARA BUDA, SCOALA PRIMARA FRUMUSICA, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL HABASESTI, SCOALA GIMNAZIALA "VENIAMIN COSTACHI" SINESTI, SCOALA GIMNAZIALA HARPASESTI, SCOALA PRIMARA "NICOLAIE BUTESCU" OBRIJENI, SCOALA GIMNAZIALA OSOI

CENTRUL NR. 38: SCOALA GIMNAZIALA "C.TEODORESCU" RAZBOIENI, SCOALA GIMNAZIALA HELESTENI, SCOALA GIMNAZIALA BUZNEA, SCOALA GIMNAZIALA REDIU, SCOALA GIMNAZIALA RUGINOASA, SCOALA GIMNAZIALA URSOAIA, SCOALA GIMNAZIALA VALEA OILOR, SCOALA GIMNAZIALA BALTATI, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL BARBATESTI, SCOALA GIMNAZIALA FARCASENI, SCOALA PRIMARA PRIGORENI, SCOALA GIMNAZIALA STRUNGA, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COSTESTI, SCOALA GIMNAZIALA DUMBRAVITA, SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BIRLESTI, SCOALA GIMNAZIALA "IOANID ROMANESCU" ROMANESTI, SCOALA GIMNAZIALA BALS

CENTRUL NR. 39: LICEUL TEORETIC "LASCAR ROSETTI" RADUCANENI, SCOALA GIMNAZIALA MOSNA, SCOALA GIMNAZIALA PODOLENII DE SUS, SCOALA GIMNAZIALA GORBAN, SCOALA GIMNAZIALA GROZESTI, SCOALA GIMNAZIALA GURA BOHOTIN, SCOALA GIMNAZIALA COSTULENI, LICEUL TEHNOLOGIC COZMESTI, SCOALA GIMNAZIALA ROSU, SCOALA PRIMARA STINCA, SCOALA PRIMARA ZBEROAIA, SCOALA PRIMARA TRESTIANA, SCOALA GIMNAZIALA COZIA, SCOALA GIMNAZIALA COVASNA

CENTRUL NR. 40: SCOALA GIMNAZIALA POPRICANI, SCOALA GIMNAZIALA MIHAIL KOGALNICEANU, SCOALA GIMNAZIALA CIRNICENI, SCOALA GIMNAZIALA BIVOLARI, SCOALA GIMNAZIALA VINATORI, LICEUL TEHNOLOGIC „IONEL TEODOREANU" VICTORIA, SCOALA GIMNAZIALA "COSTACHE ANTONIU" TIGANASI, SCOALA GIMNAZIALA "IACOB NEGRUZZI" TRIFESTI, SCOALA GIMNAZIALA HERMEZIU, GRADINITA CU PROGRAM NORMAL CERCU, SCOALA PRIMARA STEJARII, SCOALA PRIMARA CUZA VODA, SCOALA PRIMARA NR.2 ICUSENI, SCOALA PRIMARA NR. 1 ROSCANI, SCOALA PRIMARA TRAIAN

De precizat ca inscrierile pentru titularizarea au demarat inca de la inceputul acestei luni si vor dura pana pe 12 aprilie.

bzi.ro
Certificat Web norton safe web valid rss rogers Revista Presei ziare ziare-pe-net.ro stiri in timp real! ziare ziare.org